fotografia portretowa częstochowaDzięki poprzednie 4 lata pracy imaginowałam o wygodnym łożu do zdjęć ciążowych, ciążowych i dziecięcych. Wreszcie matki na tyle bez liku przestrzeni, że prawdopodobnie po tej stronie sterczeć na co dzień i odziewać się w kolorowe narzuty i poduszki dopasowane do dotychczasowych stosunki. Odrobina klimatu boho aż do zdjęć rodzinnych i co niemiara delikatnych kocy jak również poduszek.

NATOMIAST aktualnie rzecz, na którą ego sam nader czasochłonnie czekałam. Wizualizowałam ją se po nocach natomiast planowałam postawienia półek, szuflad, oświetlenia. na dodatki do sesji zdjęciowych. Przepastna, ewidentna i pojemna. Wszelka szufladka jest już zapełniona po brzegi ubrankami w celu noworodków, niemowląt, sukienkami w celu dziewczyny i kieckami ciążowymi. Pomieściło się tam oraz nie jedno tylko łóżeczko i misa, tkaninki, owijki, wianki i wszelkie małe dodatki do sesji noworodkowych i dziecięcych. I jak na miejsce dokąd jest dozwolone się poczuć gdy w domu przystało, mamy tu sympatyczny kącik kawowy, w którym zawsze oczekuje aromatyczna kawa, herbata i cokolwiek słodkiego dla coraz lepszej aury:) NATOMIAST szafkeczka poniżej ma miejsce w pełna przykładowych produktów fotograficznych, które możecie zamowić po Waszej sesji zdjęciowej.

Studio mieści się w Warszawie, na spokojnym Gocławiu, w sąsiedztwie urokliwego jeziorka Balaton, z pięknie zagospodarowaną zielenią a placami balangi. Bliskość parku natomiast kafejki nad samą wodą niesie w środku sobą dodatkową beneficjum. W czasie sesji noworodkowych, w których uczestniczy kilkuletni braciszek lub siostrzyczka, staje się doskonałym miejscem na spacer, kiedy obrobimy aktualnie najścia rodzinne i potrzebujemy chwili pauzy aby umożliwić maleństwu dogodne dar snu natomiast pozowania :) NATOMIAST na wiosenkę przymierzymy się do sesji plenerowych tuż za rogiem. Jak Wam się podoba moja dziewicza miejscówka? Zapraszam Was do śledzenia mojego instagrama, dokąd w komitywach demonstruję wiele filmików i zdjęć z bieżącego wystroju.

Top