fotografia lustrzankaNoworodkowe zdjęcia z rodzicami to punkt nienaganny wszelkiej mojej sesji. Wykonuje konsumuje niezależnie od przegłosowanego pęku, bo wierzę, że jest to cudowna pamiątka w celu dziecka. Ono będzie miało tysiąc najść zanim skończy miesiąc i tych z obojgiem rodzicieli? Przy dobrych powiewach prawdopodobnie nieco. Przygotowując stylizacje aż do dopadnięć rystukalnych wykorzystuję naturaln ksylem, rośliny, artykuły nawiązujące do tradycji, kojarzące się z sielskim życiem na osady. Inspiracje do takich zdjęć dziecinnych sięgam spośród wędrówki, z wakacji na wsi, zawsze wracam aż do domu spośród jakimś vintage gadżetem, kto do perfekcji bada się w fotografii bobasków. Najlepszymi reprezentatami tej kategorii są dopasienia na starych skateboardach, gniazda z naturalnych witki, łóżeczka ze starych oddech.

Kwiaty, koronki, tkaniny. Owo stanowczo największa kategoria w moim kolekcji fotografa dziecięcego. Chwalę dopadnięcia w kwiatach, koronkowe ubranka, delikatne owijki, komplet, co eksponuje faktyczną krasę nowonarodzonych dziewczynek. Sama jestem mamą dwóch chłopców, więc ogromną przyjemność działa mi dobieranie delikatnych tkanin, szycie ubranek, kruszenie w kwiatach - dla kategorii od twardych i hałasującyh autek jakie mam na co dwadzieścia cztery godziny w domu :) Poniżej kilka przykładów zdjęć noworodków w kwiatach.

Jak odczuwacie pomysłów na sesje noworodkowe mi nie brakuje. W moim studio w Warszawie mam aktualnie nadzwyczaj bogatą kolekcję futerek, tkanin, owijek we wszytskich kolorach tęczy słodkich małych ubranek dla małych dziewczynek i ciasnych chłopców. Atoli to tylko baza do zdjęć.

Top