fotografia książkaWitajcie w moim studio fotogoraficznego. Pozdrowię Was sympatycznie w mojej przepięknej sali, pełnej światła, kolorów a akcesoriów, ktore rozczulą wiele serce. Przygotowania do powstania mojego studio nieprzerwany mało co dubel lata, od chwili momentu rozpoczęcia decyzji, iż to już okres wynaleźć prywatne studio, przez priorytet perfekcyjnego lokalu, dalej od groma dni kontemplowania jak go rozplanować, które zapory zburzyć a jakie zbudować, na końcu najprzyjemniejsze atoli nie najprostsze - układanie!

W mojej ewokacji studio fotki dziecięcej, ciążowej i rodzinnej, musi realizować bez liku funkcji. Przede wszystkim musi być bepiecznym położenie, w którym moi klieci będą się czuli zrelaksowani, przecudowne milusińscy nie będą skrępowani natomiast zwietrzą korzystną energię jaką chcę ich zarazić na sesjach zdjęciowych. Dla owego również stanęło bardzo jasne, przestronne lokalizacja, z niskim meblami, dostępnymi gwoli dzieci. Jest ileś jak białe płótno, które mogę malować na bogate okazje. Przetestowałam już sesje noworodkowe, ciążowe, roczkowe natomiast chwilowo zamieniam się ostrożnie w świąteczną oazę do sesji pod choinką.

Sesje noworodkowe, gdy ale wręcz pozwala na to pogoda, są egzekwowane przy naturalnym świetle dziennym. Uwielbiam te bezbrzeżne okna i ilość światła jakie dopełnia całkowite studio.

W nowym lokum nie mogło zabraknąć uwielbianej przed wszystkich huśtawki. Sesja ciążowa, rodzinna czy dziecięca - huśtawka to zazwyczaj must have na dopasieniach. Generuje wrodzony chichot dzieciaków natomiast to główny składnik udanego zdjęcia. Na sesjach ciążowych jest fotogenicznym siedziskiem, a na święta przybiorę ją w świąteczne kwiaty.

Top