Oferta z zespołem

Oferta koncertowa zespołu "Chojnacki &"

 

Zespół kompozytora, muzyka, saksofonisty składa się z doświadczonych i doskonałych muzyków współpracujących wczesniej z wieloma innymi polskimi artystami.

Robert współpracując z wirtuozem gitary basowej Mietkiem Jureckim przygotowali doskonałe widowisko muzyczne.

W skład zespołu wchodzą:

 

Mietek Jurecki - multiinstrumentalista, posiadacz wszystkich możliwych do zdobycia nagród muzycznych, współtwórca sukcesów największych polskich wykonawców, z którymi nagrał ponad 300 płyt.

 

Ryszard Sygitowicz - gitarzysta o renomie światowej. Wsółpracował z zespołem Perfect jako gitarzysta i kompozytor, poza tym zagrał na płytach bardzo wielu wykonawców. Reszta słów jest zupełnie zbędna...

 

Piotr Nowak - voc.  Po wielu przesłuchaniach Robert postanowił postawić na  talent i ciekawą osobowość młodego wokalisty obdarzonego silnym głosem .To kolejny ,,element,, tej zespołowej układanki, który w połączeniu z doświadczeniem, wspaniałymi przebojami oraz rozpoznawalnym brzmieniem saksofonu stworzy dla Państwa niezapomniany spektakl muzyczny w różnych odcieniach rock'n'rolla i nie tylko.

 

Daniel Wręczycki - gitara elektryczna, grający stylowo i z wyobraźnią, laureat Festiwalu Gitary Elektrycznej, dwukrotny finalista festiwalu "Solo Życia" i "Ligi Rocka"...

 

Jacek Markuszewski - perkusja, wykorzystujący z premedytacją swoją muzykalność, wykonawca brawurowych solówek perkusyjnych...

 

 

Na repertuar koncertu składają się same przeboje Roberta, znane z duetu z A.Piasecznym, M.Molędą, czy z De Mono, oraz premierowe utwory, ktore znajdą się na nowej płycie.

Grane są m.in. takie przeboje jak: "Budzikom śmierć", "Prawie do nieba", "Niecierpliwi", Zostańmy sami", "Statki na niebie", "Znów jesteś ze mną", "Twoje ulice", "Moje miasto nocą", "Mój dobry duch", "Zapomnieć", "Będziesz znów" i wiele innych utworów z dyskografii: Sax&Sex, Sax&Dance, Big Beat, Saxophonic, The Best of Chojnacki czy też De Mono.  Zespół ma również w swoim repertuarze kilka światowych coverów.

Połączenie młodości z muzyczną dojrzałością i brawurą, wpadające w ucho pop-rockowe riffy, doskonale zgrana sekcja rytmiczna, oraz znane z anteny przeboje, oto nowy zespół Roberta Chojnackiego.   Zespół  "Chojnacki & "

Czas pełnego koncertu to około 90 minut.  Szczegółowy rider techniczny P.T. zainteresowanym prześlemy mailem.

 

Zapraszamy do wsółpracy